WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu günden bugüne, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Gümüş Reklamofset baskı ile grafik tasarım konusundaki uzmanlığını tüm ürünlerinde sergileyerek, katalogbroşür gibi tanıtım ürünlerinden, kartvizitantetli kağıtsunum dosyasıdiplomat zarf gibi kurumsal kimlik ürünlerine, maliye onaylı resmi evraklardan, karton kutu ve ambalajlara, baskılı ve baskısız özel kesimli etiketlerden, karton etiketlere, davetiyelerden, kaşe üretimine kadar matbaacılığın birçok kolunda faaliyetlerini kapsamlı bir baskı merkezi olarak sürdürmektedir.

Teknolojinin sürekli gelişmesi ve dijital baskı kalitesinin, artık ofset baskıyı aratmaması sonucu Gümüş Reklam makina parkını yenileyerek en son teknoloji ofset baskı ve baskı sonrası makineleriyle birlikte dijital baskı makineleri yatırımlarını da yapmıştır. Dijital baskı makinelerimizle, hem ofset baskı kalitesinde tabaka hem de geniş ebat rulo baskıyı her türlü baskı altı malzemesine iç mekan ve dış mekan olarak sorunsuz, yüksek kalitede yapabilmekteyiz. Ofset baskı ile birlikte Dijital baskıdaki geniş ürün yelpazemizle hızlı, yüksek kaliteli ve ekonomik çözümleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL
Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK